kodulehtemail
ÜldandmedOmavalitsusHaridusKultuur ja sportTervishoid ja sotsiaalhooldusEttevõtlusAvalik teaveTurismMAJANDUS JA KESKKOND
Uudised  Külalisteraamat  Ajalugu  Haldusjaotus  Asend  Sümboolika  Kontakt  Valla asutused  Politsei ja pääste  Tunnustusavaldused  Majandus ja keskkond  Valimised 2013  Haldusreform  Valimised 2017 

Kontakt

TUDULINNA VALLAVALITSUS
Aadress: Pargi 2 Tudulinna alevik Tudulinna vald 42202 Ida-Virumaa
E-mail: tudulinnavv@tudulinnavv.ee
Üldtelefon: 33 79 730
Registrikood: 75004205
A/a EE761010552012024004 SEB


Tööaeg esmapäevast reedeni kell 8.00 – 16.30, lõunavaheaeg 12.00 – 12.30


AMETNIKE VASTUVÕTUAJAD

VOLIKOGU ESIMEES ANDRUS VALDRE
Kolmapäev 10.00-13.00
Telefon 337 9733; 515 2679; e-mail: valdre2@hot.ee

VALLAVANEM -ANDRUS TOSS
kolmapäev 10.00-13.00
Telefon 33 79 731; 565 5720 e-mail: andrustoss@hotmail.com
välislähetuses 17.-28.08.2017 - asendab vallavalitsuse liige Alar Nõmm - tel 53423052

VALLASEKRETÄR EVI HARKMANN
teisipäev; reede 9.00 - 12.00 ; 13.00 - 16.00
Telefon 33 79 730; 5262769 e-mail: evi.harkmann@tudulinnavv.ee


ARENDUSSPETSIALIST TIIU PUU
(tegeleb ka maade ja ehitusega seonduvaga)
reede 9.00 - 12.00 ; 12.30 - 15.30
Telefon 33 79 735; 5655821 e-mail: tiiu.puu@tudulinnavv.ee
puhkusel 7.-20.augustini 2017

PEARAAMATUPIDAJA MALLE MÄRTSON
teisipäev, reede 9.00 - 12.00
Telefon 33 79 734; 5655724 e-mail: malle.martson@tudulinnavv.ee
puhkusel 17.-25.08.2017

SOTSIAALTÖÖSPETSIALIST HELI ŠMIGELSKENE
teisipäev, reede 10.00 - 12.00; 13.00 – 16.00
Telefon 33 79 737; 56638765 e-mail: heli.smigelskene@tudulinnavv.ee
välislähetuses 17.-28.08.2017


TUDULINNA KOMMUNAAL OÜ

juhataja LIA REKS
telefon 33 79 738, mob. 53427681 e-mail: tudulkommunaal@gmail.com

raamatupidaja Heli Maasik
vastuvõtt kolmapäeviti Tudulinna vallamajas
tel 33 79 738
e-mail:heli.maasik@gmail.com


TUDULINNA VALLAVOLIKOGU liikmed:

Andrus Valdre – esimees - tel 5152679
Kaie Krüüts – aseesimees - tel 53738059
Astrid Jõemägi – tel 53738457
Mati Uibomets – tel 5076327
Kaido Mölder – tel 5146318
Marika Valter – tel 5224848
Margus Lepp - tel 5203971


TUDULINNA VALLAVALITSUSE LIIKMED:

Andrus Toss - vallavanem - telefon 33 79 731; 565 5720 e-mail: andrustoss@hotmail.com
Heli Šmigelskene – sotsiaaltööspetsialist, vallavalitsuse liige - telefon 33 79 737; 56638765 e-mail: heli.smigelskene@tudulinnavv.ee
Malle Märtson – pearaamatupidaja, vallavalitsuse liige - telefon 33 79 734; 5655724 e-mail: malle.martson@tudulinnavv.ee
Alar Nõmm - vallavalitsuse liige
Annes Kingu - vallavalitsuse liige


TUDULINNA KALMISTU

kalmistuvaht Hille Karp
tel. 5228042; aadress Sahargu küla, Tudulinna vald


****

Tudulinna valda teenindab volitatud veterinaararst HAGBARD RÄIS
telefon: mob. 5084450, e-mail: loomaarst.rais@gmail.com

Vaata: Volitatud veterinaararstid

Metsanduse spetsialisti vastuvõttu vallavalitsuses ei toimu

Info:  Metsateatise esitamisest

Uudised

Eesti Loomakaitse Seltsi kampaania "Suvi Läbi. Asjad Pakitud. Kõik pereliikmed kaasas?"
Puhkused ja lähetused
TAOTLUSVOORU AVAMINE Eesti maaelu arengukava 2014-2020 Leader meetmele M1, M2 ja M3, infopäevad toimuvad septembris
KOHALIKE OMAVALITSUSTE VOLIKOGUDE VALIMISED 15. oktoobril 2017. a
Suvesündmusi Alutagusel
Ida-Virumaa, Tudulinna vald, Tudulinna alevik, Pargi tn. 2 Telefon: 337 9730, E-mail: tudulinnavv@tudulinnavv.ee